Artykuł w miesięczniku „TARNÓW.PL”

W grudniowym numerze miesięcznika „TARNÓW.PL” ukazał się artykuł dotyczący naszej książki.

W ostatnim tegorocznym numerze miejskiego miesięcznika „TARNÓW.PL” (142/grudzień 2021-styczeń 2022), który wydawany jest przez Urząd Miasta Tarnowa, ukazał się tekst pod tytułem „Podsumowania niewymierne, ale prawdziwe” autorstwa radnej pani Grażyny Barwacz. Artykuł dotyczący książki „Historii (nie) dokończonych”, nawiązujący również do końca roku, oparty został na materiałach przygotowanych przez polonistę ZSEO pana Mateusza Kołodzieja – jednego z inicjatorów projektu, którego efektem końcowym była publikacja tomu z opowiadaniami.

Gazeta aktualnie dostępna jest w wersji papierowej w wybranych instytucjach publicznych na terenie Tarnowa, niedługo pojawi się zapewne także w wersji elektronicznej na oficjalnej stronie internetowej miasta. Tymczasem, dla niecierpliwych, serwujemy skan artykułu.

Jednocześnie przypominamy, że drukowany nakład książki został wyczerpany, w związku z czym w dziale Zdobądź książkę udostępniliśmy opowiadania w formie darmowego ebooka (plik pdf). Zachęcamy do ściągania, czytania i dzielenia się z innymi!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s