Spotkanie autorskie promujące książkę „Historie (nie) dokończone”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie promujące książkę „Historie (nie) dokończone”.

Już 11 czerwca br. w Auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie (ul. Sanguszków 28) odbędzie spotkanie autorskie promujące książkę „Historie (nie) dokończone”. Wydarzenie to będzie tak naprawdę jedyną okazją do osobistego zdobycia darmowego egzemplarza tej publikacji. Przypominamy bowiem, że książka nie trafi do otwartej sprzedaży.

Czym są „Historie (nie) dokończone”?

To książka zawierająca opowiadania literackie uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Teksty te powstały w trakcie nauki zdalnej. Projekt zainicjowany został jeszcze w ubiegłym roku szkolnym przez Joannę Chramęgę-Muchę, na co dzień bibliotekarkę w ZSEO, oraz polonistę Mateusza Kołodzieja. To za ich namową uczniowie tarnowskiego Ogrodnika sięgnęli po pióra (i klawiatury) i przenieśli się w świat wyobraźni, fantazji, ale również ten inspirowany rzeczywistością. Spośród wielu nadesłanych prac, w grudniu 2020 roku wybrano teksty ośmiu uczennic i dwóch uczniów (więcej o autorkach i autorach przeczytasz tutaj). To opowiadania ich autorstwa stanowią zawartość książki zatytułowanej „Historie (nie) dokończone”.

Patronat medialny nad spotkaniem autorskim objęli: serwis Nasz-Tarnow.pl, magazyn „Kurier Tarnowski”, portal TarnowskieInfo.pl oraz Niezależny Serwis Informacyjny KADR.

Zachęcamy do śledzenia informacji na wydarzeniu na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s